Dlaczego ja?

Działam legalnie

Poniżej link do KNF (Komisja Nadzoru Finansowego), gdzie widnieje w rejestrze agentów ubezieczeniowych, potwierdzając moją legalność. Wystarczy uzupełnić imię i nazwisko (Szymon Mucha) oraz kliknąć „wyślij zapytanie”.

https://au.knf.gov.pl/Au_online/faces/szukajPracownika.xhtml

 

Ubezpieczenia komunikacyjne

Posiadanie własnego pojazdu, w sposób zrozumiały wiąże się z ponoszeniem określonych kosztów. Jednymi z tych najważniejszych są bez dwóch zdań ubezpieczenia komunikacyjne.

Ubezpieczenia komunikacyjne, podobnie jak niektóre inne typy ubezpieczeń są produktami wyjątkowo spersonalizowanymi. W związku z tym podczas ustalania odpowiedniego typu ubezpieczenia pod uwagę należy brać wiele kryteriów i sporą ilość różnych zmiennych. W tym celu konieczny jest kontakt z firmą, która oferuje kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne.

Celem i głównym zadaniem firmy Doradztwo Ubezpieczeniowe jest zapewnienie naszym klientom najlepszego typu ubezpieczenia, które będzie spełniało wszystkie najważniejsze dla danego klienta kryteria, przy jednocześnie jak najniższej cenie. Staramy się, aby proponowane, spersonalizowane ubezpieczenia komunikacyjne były jak najszersze. Niska cena to jedno – funkcjonalność to drugie. Wszak ubezpieczenie komunikacyjne to nie tylko obowiązkowe OC, ale także cały pakiet dodatkowych ubezpieczeń, które mogą pomóc w codziennym korzystaniu z pojazdu. Korzystanie z pomocy wyspecjalizowanych firm w zakresie wyboru ubezpieczenia komunikacyjnego to proces mało skomplikowany. Jednocześnie otrzymujemy gwarancję tego, że wybrany typ ubezpieczenia będzie maksymalnie spełniał nasze oczekiwania, potrzeby, preferencje oraz możliwości materialne. Jeśli szukają Państwo najlepszych ubezpieczeń komunikacyjnych, spersonalizowanych, w rozsądnej cenie, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

 

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Czy warto ubezpieczać swój majątek? Z całą pewnością warto to uczynić. Odpowiednio dobrane ubezpieczenia domu lub mieszkania, to bezpośrednia gwarancja komfortu i spokoju w razie wystąpienia takich zdarzeń jak zalanie, pożar, przepięcia czy kradzież. Żadne z wymienionych zdarzeń nie jest dzisiaj rzadkością. Dlatego też nasza firma wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów proponuje najlepsze ubezpieczenia mieszkań i domów.

Doradztwo Ubezpieczeniowe to firma, która wie co liczy się dla każdego klienta. Jest to po pierwsze profesjonalne pomoc w sytuacjach trudnych, losowych oraz – co najważniejsze: szybka i sprawna wypłata odszkodowań z tytułu ubezpieczenia domów i mieszkań. W ramach kompleksowych usług ubezpieczeniowych, oferujemy nie tylko ubezpieczenia gotowych już domów i mieszkań, ale również ochronę domów w budowie, a także garażów, budynków gospodarczych, czy samych działek. Elastyczność i spersonalizowanie rozwiązań z zakresu tego typu ubezpieczeń, bezpośrednio wpływa na komfort oraz dopasowanie produktu do potrzeb i wymagań danego klienta.

Otrzymane z tytułu ubezpieczenia mieszkań i domów odszkodowanie to często jedyna możliwość pokrycia niekiedy znacznych kosztów związanych z odnowieniem budynku, czy konkretnego pomieszczenia. Brak ubezpieczenia skutkuje tym, iż w przypadku wystąpienia wspomnianych wyżej wydarzeń losowych, skutkuje koniecznością samodzielnego pokrycia wszystkich kosztów naprawczych, które bardzo często przekraczają możliwości materialne przeciętnego gospodarstwa domowego. Oferowane przez naszą firmę ubezpieczenia to zabezpieczenie swojej przyszłości oraz przyszłości najbliższych.

 

Ubezpieczenia firm, OC działalności

Ubezpieczenia przeznaczone dla firm stanowią coraz popularniejszy produkt ubezpieczeniowy, który jest dostępny na polskim rynku. Tego typu produkt kierowany jest zarówno do indywidualnego przedsiębiorcy, jak i małych oraz średnich firm. OC działalności jest jednym z proponowanych przez naszą firmę typów ubezpieczeń.

Ubezpieczenia dla firm są produktem dość złożonym i mocno spersonalizowanym. Dlatego też Doradztwo Ubezpieczeniowe może Państwu zaoferować maksymalnie elastyczny, jednocześnie szeroki zakres konkretnego typu ubezpieczenia firm. Z reguły zakres ryzyk przeznaczony dla danej firmy można dość swobodnie łączyć i dopasowywać do własnych potrzeb i preferencji. Ubezpieczenie firmy może więc dotyczyć wszystkich ryzyk lub tylko ryzyk nazwanych. Oprócz tego oferujemy także cały pakiet dodatkowych zabezpieczeń Państwa firmy czy działalności.

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę czy jednoosobową działalność gospodarczą? Prowadząc działalność gospodarczą lub małą lub średnią firmę, w sposób zrozumiały możemy przez nieuwagę lub przypadek dopuścić się czynu niedozwolonego. Moc prawa automatycznie nakazuje naprawienie takiej szkody. Popularną branżą, w której stosunkowo łatwo o wypadki jest branża budowlana. Rzeczą oczywistą jest, że wyrządzenie szkody nie jest niczyim celowym działaniem. Nie umniejsza to jednak odpowiedzialności cywilnej dla właściciela firmy. OC działalności to najprawdziwszy komfort w sytuacji wystąpienia jakichkolwiek mniej lub bardziej dotkliwych wypadków, które dotyczą naszej firmy. Nie nadszarpną naszej sytuacji materialnej. Brak tego typu ubezpieczenia w niektórych przypadkach może skutkować nawet bankructwem firmy…